USKLADIMO FREKVENCIJE

Osnovna škola „ Antun i Stjepan Radić“ iz Gunje dobitnik je priznanja „ Krunoslav Sukić“ Mirotvorna škola 2019.

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
GUNJA - Osnovna škola „ Antun i Stjepan Radić“ iz Gunje dobitnik je priznanja „ Krunoslav Sukić“ Mirotvorna škola 2019. Priznanje je dodijeljeno sa zahvalnošću učenicima i učiteljima škole u Gunji, jer su primjer kako se uvažavanje i proslava različitosti te mirotvorno djelovanje  vraćaju kao osjećaj sigurnosti, radosti, prijateljstva i solidarnosti koje se iz škole prelijevaju na obitelj, prirodu i zajednicu. Nagradu je dodijelio odbor Nagrade za promicanje mirotvorstva, nenasilja i ljudskih prava „ Krunoslav Sukić“. Svečanost je održana u foajeu Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku krajem minulog tjedna ( 12. prosinca). U ime učitelja i učenika škole, nagradu su svečano preuzeli ravnatelj škole Stipica Mišura, zajedno s učenicima Anom Šokčević i Saidom Čaluković, te nastavnicama škole Tamarom Gutić Filipović i Anitom Tufekčić.
Slika: OŠ Gunja                                    Stjepan Bogutovac
Hitovi: 349