USKLADIMO FREKVENCIJE

Malo literarno sijelo

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
 
Na Malom literarnom sijelu, održanom u Gradskoj knjižnici Županja u okviru 53. Šokačkog sijela, sudjelovalo je 6 škola s područja županjske Posavine s 16 učeničkih radova, dok je nagrađeno 7 literarnih radova:: "Nije to za nas" Nina Žuljić,6.razred OŠ Mate Lovraka Županja, mentorica Radojka Matić, "Djetinjstvo odlazi", Patricija Kobaš , 8 razred OŠ Mate Lovraka Županja, mentorica Radojka Matić, "Rekla-kazala" Dora Kovačević, 8.razred OŠ Fra Bernardina T.Leakovića Bošnjaci, mentor Antun Lešić, "Jutro" Marija Stojanović , 5. razred OŠ Mijat Stojanović Babina Greda, mentorica Borka Iljazović, "Podne" David Daidžić, 5. razred OŠ Mijat Stojanović Babina Greda, mentorica Borka Iljazović, "Predvečerje" Kiara Majić, 5. razred OŠ Mijat Stojanović Babina Greda, i "Noć" Etela Džojić, 5. razred OŠ Mijat Stojanović Babina Greda , mentorica Borka Iljazović. Gošća na Malom literarnom sijelu bila je književnica Sanja Polak.


Hitovi: 389