USKLADIMO FREKVENCIJE

Novi javni radovi, prijava do sutra u 12 sati

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Grad Županja u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, radi poticanja društveno korisnog rada i ublažavanja

socijalnih posljedica nezaposlenosti, nastavlja s Programom javnih radova u gradu. Na provedbi programa za prijem u radni odnos na određeno vrijeme provedbom mjere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Aktivacija nezaposlenih osoba na poslovima preventivnih mjera zaštite od požara i bujičnih poplava-javni radovi-radnik/radnica u održavanju, koji je objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i oglasnoj ploči Grada Županja, Grad ima namjeru zaposliti 25 radnika/ca na šest mjeseci. Iz gradske uprave pozvali su sve zainteresirane za rad u javnim radovima da se prijave u gradsku službu do četvrtka, 14.tog prosinca do 12 sati.
Prema podacima iz oglasa za prijem u radni odnos, početak rada zaposlenih na ovim javnim radovima bio bi 20.prosinac, a obzirom da se radi o javnim radovima na 6 mjeseci, to znači kako će trajati do 19.tog lipnja 2018. godine.

Hitovi: 647