USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjski SDP izabrao novog predsjednika

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U Gradskoj organizaciji SDP-a Županja održana je konstituirajuća sjednica Gradskog odbora

temeljem provedenih redovnih unutarstranačkih izbora krajem 2017. god. na Izbornoj konvenciji. Kako su priopćili iz županjskog SDP-a, članovi stranke izabrali su novo rukovodstvo - predsjednika, dva potpredsjednika i Gradski odbor. Između troje kandidata, za predsjednika stranke izabran je tridesetjednogodišnji dosadašnji tajnik i aktualni gradski vijećnik Josip Gregorović,dipl.ing. Za potpredsjednike  su

izabrani  Zdenko Dabić i Igor Kozarević. Na konstituirajućoj sjednici Gradskog odbora potvrđeno je devet kandidata izabranih na Izbornoj konvenciji koji s predsjednikom, dva potpredsjednika i tajnikom čine ukupno trinaest članova. Prihvaćen je prijedlog predsjednika te je na funkciju tajnice izabrana Marčela Maričić.U današnjem priopćenju za javnos iz Gradske organizacije SDP-a Županja ističu kako se  SDP Županja može  pohvaliti s aktivnim Socijaldemokratskim forumom žena SDP-a Županja koji je sigurno jedan od razloga velikog postotka zastupljenosti žena i u novom sazivu Gradskog odbora u kojem žene čine više od 50%. "Važno je intenzivirati suradnju s građanima, zauzimati medijski prostor radi bolje komunikacije politike koju organizacija provodi, aktivirati nove članove kojih potencijalno u Županji sigurno ima jer je nezadovoljstvo trenutnim vođenjem grada veliko, pripremiti stranku za sljedeće lokalne izbore i vratiti povjerenje građana u SDP" - istaknuo je Josip  Gregorović, novi predsjednik Gradske organizacije SDP-a Županja koji je  najavio i druge aktivnosti i novine  u radu županjskog SDP-a.

Hitovi: 848