USKLADIMO FREKVENCIJE

Na Aktualnom satu samo pitanja vijećnika SDP-a

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Donošenje Odluke o izmjeni Odluke o kreditnom zaduženju Grada Županja, donošenje Odluke o prijenosu vlasništva plinske mreže u k.o. Štitar, bile su samo neke od tema današnje sjednice Gradskog vijeća Županje.

Sjednica je započela Aktualnim satom, a prva pitanja postavila je vijećnica SDP-a Manda Kopić koju je zanimalo uređenje prijelaza preko željezničke pruge između Virova i ulica Novog naselja, ali i dvorište vrtića na Šećerani koje je, nakon sinoćnje kiše, jutros bilo poplavljeno. Vijećnicu Mandu Kopić je zanimalo i održavanje ograde vrtića, a na njezina je pitanja odgovorio gradonačelnik Davor Miličević koji je odgovorio i vijećniku SDP-a Josipu Gregoroviću na pitanja u svezi tvrtke Čistoće. O razvrstavanju otpada i daljnjoj distribuciji prikupljenog opširno je govorio i direktor Čistoće d.o.o. Ante Klanac.

Hitovi: 679