USKLADIMO FREKVENCIJE

Svečana sjednica Gradskog vijeća Županja

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

Povodom 29. kolovoza, Dana grada Županja i blagdana Mučeništva svetog Ivana Krstitelja, danas će u dvorani Mladost biti svečana sjednica Gradskog vijeća Županje.Nakon pozdravnih riječi predsjednice vijeća Nade Galović, te gradonačelnika Županje i saborskog zastupnika Davora Miličevića, očekuje se da će Županjkama i Županjcima čestitke povodom Dana grada uputiti đakovačko-osječki nadbiskup Đuro Hranić, zamjenik gradonačelnika Wilamowica Stanislav Gavlik, izaslanik predsjednika Vlade RH vukovarsko-srijemski župan Božo Galić, izaslanik predsjednika Sabora Gordana Jandrokovića dr. Mladen Karlić, kao i izaslanik predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović Tomislav Čuljak. Bit će prikazan i film o Gradu Županja u produkciji Plave Tv. U prigodnome programu nastupit će mješoviti pjevački zbor KUD-a Kristal-Sladorana pod ravnanjem Suzane Juzbašić. Svečanu sjednicu u 11 sati iz dvorane Mladost Hrvatski radio Županja izravno će prenositi u svome programu na 97,5 megaherca. Svečani program u dvorani Mladost vodit će naša novinarka Zdenka Knežević.

 Hitovi: 587