USKLADIMO FREKVENCIJE

Gradska organizacija SDP-a podržava štrajk radnika tvornice kombajna

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U priopćenju za javnost Gradska organizacija SDP-a Županja kao socijaldemokratska stranka u potpunosti podržava radnike Same Deutz Fahra.

Sada već dugogodišnje iseljavanje naših sugrađana, kao i cijelog područja Slavonije i Baranje, uzrokovano je prvenstveno problemima s kojima se i radnici tvornice kombajna susreću, ističu i dodaju: Plaće koje su daleko ispod hrvatskog prosjeka i ugovori na određeno vrijeme doveli su do iseljavanja velikog broja naših sugrađana, pa i radnika ove tvornice. Štrajk je način da se izbore za svoja prava legitimnim putem i svakako ono što moramo podržati, ističe se, između ostalog, u priopćenju Gradske organizacije SDP-a Županja koje je potpisao potpredsjednik Igor Kozarević. U Gradskoj organizaciji SDP-a Županja nadaju se da će Uprava prepoznati kako je zadovoljan radnik ujedno i najbolji radnik, te da bi pristankom na uvjete radnika osigurala ostanak stručnog kadra i nastavak kvalitetne proizvodnje. "Vjerujemo da će u konačnici Uprava ispoštovati zahtjeve radnika." zaključili su u Gradskoj organizaciji SDP-a Županja.

Hitovi: 399