USKLADIMO FREKVENCIJE

Povećana potrošnja vode

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Zbog visokih temperatura zraka povećana je potrošnja vode i na području Županje, saznajemo u gradskom komunalnom poduzeću od tehničkog direktora Josipa Vrhovca koji dodaje kako problema u opskrbi pitkom vodom nema. "Posljednji podaci kazuju kako je na našem području za mjesec dana potrošeno oko 96 tisuća kubika vode,dok je prosječna potrošnja između 70 tisuća i 80 tisuća kubika vode." pojašnjava Josip Vrhovac, tehnički direktor u Komunalcu d.o.o. Županja. Povećana potrošnja nije ništa neuobičajeno za mjesec srpanj, naročito kad se zna kakve su i kolike temperature zraka ovih dana, dodaju u Komunalcu i ističu kako su  sve do sada obavljene rekonstrukcije vodovodne mreže na području grada Županja ovoga ljeta smanjile i broj intervencija, odnosno, puno je manje pucanja starih vodovodnih cijevi zbog suše nego li prijašnjih godina.

Županja, srpanj 2013

Z.Knežević

Hitovi: 2293