USKLADIMO FREKVENCIJE

SUPERVIZOR SCALAN NA MOSTU BRČKO – GUNJA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

BRČKO-GUNJA – Michael Scanlan, supervizor Brčko distrikta BiH na kraju njegove pete posjete Brčko Distriktu u ovoj godini, obišao je lokaciju mosta Brčko-Gunja, kako bi na licu mjesta vidio stanje mosta koji je sada zatvoren za promet teretnih vozila: “Pozdravljam inicijativu vlasti Brčko Distrikta da uspostave koordinaciju sa odgovarajućim predstavnicima vlasti u Hrvatskoj i dogovore se o zajedničkom pristupu u cilju brže rekonstrukcije mosta, uključujući i korištenje javnih sredstava Brčko Distrikta. Ovo je izuzetno hitan projekat za Distrikt i ja ću se i dalje zalagati na svim nivoima i na obje strane rijeke za njegovu brzu implementaciju” istaknuo je supervizor.

 OHR photo                                                         S. Bogutovac

Hitovi: 399