USKLADIMO FREKVENCIJE

Javna isprika gospodinu Josipu Gregoroviću i njegovoj obitelji

Ispričavamo se gradskom vijećniku Josipu Gregoroviću i njegovoj obitelji jer smo ga u prilogu Dnevnika od utorka 9.srpnja 2019. godine i članku objavljenom na Internet i facebook stranici radio Županje 10.srpnja 2019. godine , pod naslovom "Izlaganje vijećnika SDP-a izazvalo burne reakcije" uvrijedili, spominjući termine o njegovoj obitelji i političkoj afirmaciji da je "politički naivan, nezrel i nespremen da odgovori na novinarsko pitanje, te da zataškava način zapošljavanja supruge".

Također se ispričavamo što smo njegovo obrazloženje podnesenog prijedloga na 15.sjednici Gradskog vijeća, koje je "načelno prihvaćen" od strane gradonačelnika, opisali uz izreku "Trla baba lan da joj prođe dan".

 Hitovi: 223