USKLADIMO FREKVENCIJE

Dan općine Vrbanja

Kategorija: /
Autor: Sanja PavelićDan Općine Vrbanja obilježen je bogatim programom i svečanom sjednicom Općinskog vijeća, na kojoj je ispred Vukovarsko-srijemske županije nazočio zamjenik župana Josip Dabro.

Kako je Domovinski rat ostavio traga i u ovoj općini te u znak sjećanja na te dane, prije svečane sjednice ispred zgrade Općine svečano je otvoreno i blagoslovljeno spomen-obilježje poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima, s prigodnim pjesmama i recitalima te polaganjem vijenaca i paljenjm svijeća.

Na svečanoj sjednici Općinskog vijeća zamjenik Dabro je između ostalog istaknuo: "Čelnicima općine, vijećnicima i svim stanovnicima čestitam Dan općine Vrbanja, koji proslavljate, kao i svake godine, u ozračju blagdana Male Gospe", te poželio svima puno uspjeha u radu, mnogo kvalitetno odrađenih projekata, kao i uspješan nastavak suradnje između Županije i Općine.

Hitovi: 271