USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjski HSS traži Beljakovo razrješenje

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Gradska organizacija HSS-a na održanome odboru stranke donijela je odluku o kojoj su izvijestili kroz Priopćenje za javnost.
Kako se ističe u priopćenju koje potpisuje predsjednik Gradske organizacije HSS-a Marko Maroševac, svojim građanima poručuju da ne podržavaju izjave i postupke predsjednika HSS-a Kreše Beljaka, da to nisu stavovi i mišljenja HSS-ovaca koji djeluju u Županji, te da je krajnje neodgovorno podržavati bilo kakva ubojstva i likvidacije. "Članovi Gradske organizacije HSS-a Županja se zalažu za poštivanje prava čovjeka, a najviše pravo je upravo pravo na život, stoga se ograđujemo od izjave predsjednika Beljaka." stoji u priopćenju u kojemu dodaju kako je Gradska organizacija HSS-a uputila dopis predsjedništvu HSS-a sa zahtjevom za pokretanje postupka razrješenja s funkcije predsjednika Hrvatske seljačke stranke. U prilogu Priopćenja za javnost Gradska organizacija HSS-a Županja uputila je i dopis koji su odaslali predsjedništvu Hrvatske seljačke stranke, ali i Županijskom odboru HSS-a Vukovarsko-srijemske županije tražeći pokretanje postupka razrješenja Kreše Beljaka s funkcije predsjednika HSS-a.
Hitovi: 1234