USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjski SDP obilježio Dan žena

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Povodom jučerašnjeg obilježavanja Međunarodnog dana žena, Priopćenjem za javnost oglasila se Gradska organizacija SDP-a Županja.
U priopćenju ističu kako su Međunarodni dan žena obilježili prošle subote, te su u prijepodnevnim satima darivali svoje sugrađanke crvenim karanfilima. "Dio naših sugrađanki se ugodno iznenadio, dok je veći dio i očekivao ovo simbolično darivanje. Svaki darovani cvijet izmamio je iskreni osmijeh i uljepšao im tmuran dan." ističe se u priopćenju koje je potpisao predsjednik Gradske organizacije SDP-a Županja Josip Gregorović i dodaje kako je obilježavanje ovog posebnog dana nastavljeno i u večernjim satima u prostorijama Gradske organizacije uz prigodan domjenak i druženje kojemu su nazočile članice i simpatizerke SDP-a iz Županje i susjednih općina. Okupljene je uz predsjednika gradske organizacije SDP-a Županja Josipa Gregorovića pozdravila i predsjednica Socijaldemokratskog foruma žena SDP-a Manda Kopić i predsjednik Županijske organizacije SDP-a Vukovarsko-srijemske županije Željko Sabo.
Hitovi: 132