USKLADIMO FREKVENCIJE

„Stranka nije pojedinac, stranku čine članovi koji zajedno rade u interesu svih građana”

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
 
Članstvo u Hrvatskoj demokratskoj zajednici neprestano se povećava, a u Mladeži HDZ-a povećao se i broj žena, čulo se, između ostalog, na današnjoj tiskovnoj konferenciji Gradske organizacije HDZ-a Županja na kojoj je Mladen Dogan, v.d. predsjednika Gradske organizacije HDZ-a Županja ponovio pred medijima sve vezano za unutarstranačka zbivanja, previranja i tijek događaja koji je doveo da županjski HDZ na svibanjske lokalne izbore ide s aktualnim gradonačelnikom Davorom Miličevićem kao kandidatom za novi gradonačelnički mandat. „Od studenog prošle godine HDZ-u su pristupila 133 nova člana, a stranku je napustilo 39 članova. S današnjim danom HDZ u Županji ima 1.333 člana, što znači da se svakim danom članstvo povećava.” rekao je Dogan koji je naglasio kako stranka nije pojedinac, stranku čine članove koji rade u interesu svih građana, dok je Mladen Stažić, predsjednik Kluba vijećnika HDZ-a u Gradskom vijeću Županje naglasio kako HDZ u Županji ne sumnja u dobar izborni rezultat. Vršiteljica dužnosti predsjednice Mladeži HDZ-a Županja Izabel Ilić na današnjoj je tiskovnoj konferenciji između ostalog pozvala građane da im se pridruže u subotu, 27. ožujka, na Trgu kralja Tomislava na akciji tradicionalnog uskrsnog darivanja, uz pridržavanje svih propisanih epidemioloških mjera.
Hitovi: 45