USKLADIMO FREKVENCIJE

Pavo Lucić novi je predsjednik GO HDZ-a Županja

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
U drugome krugu unutarstranačkih izbora u Gradskoj organizaciji HDZ-a Županja za predsjednika je izabran Pavo Lucić koji je dobio 303 glasa, dok je njegov protukandidat Vladimir Balentović dobio 288 glasova. Na jučerašnje izbore u HDZ-u izašlo je 599 članova stranke. Nakon objave izbornih rezultata Vladimir Balentović se obratio članovima HDZ-a naglasivši kako su još jedni unutarstranački izbori završili. „Želim zahvaliti svima koji su izašli na izbore, kao i onima koji su vodili ovaj izborni proces. Vjerujem da članovi znaju što rade i da su izabrali novo vodstvo koje će stranku odvesti u nove pobjede koje su nam dosta daleko. Čestitam novoizabranom predsjedniku i želim mu uspješan rad. „ poručio je Vladimir Balentović.
Hitovi: 56