USKLADIMO FREKVENCIJE

UDRUGA DRAGOVOLJACA I VETERANA DOMOVINSKOG RATA O VERBALNOM SUKOBU MILANOVIĆA I BANOŽIĆA U VUKOVARU

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Iz Udruge dragovoljaca i veterana  Domovinskog rata Vukovarsko-srijemske županije oglasili su se priopćenjem u povodu  verbalnih sukoba između predsjednika Zorana Milanovića i ministra obrane Marija Banožića u Vukovaru.
"Ne možemo se oteti dojmu da ste spomenuti igrokaz planirali, a da je žrtva Vukovara planirano stavljena u drugi plan. Ističemo kako danas nije bilo ni vrijeme niti mjesto za političke predstave jer su žrtve Lužca zaslužile da ovaj dan bude posvećen isključivo njima. Vaš istup ne smatramo ni predsjedničkim ni državničkim jer ste svojim nastupom u sjenu bacili tugu svih onih koji danas oplakuju svoje mrtve i pozornost prebacili na političke obračune. Posebice nas žalosti činjenica da očito niste prepoznali žrtvu tih ljudi koji su, dok ste Vi mirno pekli zanat političara u Zagrebu, svoje živote položili na oltar domovine za sve nas," navodi se u priopćenju Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Vukovarsko-srijemske županije koji potpisuje predsjednik Milan Draženović.

 

 

Hitovi: 55