USKLADIMO FREKVENCIJE

Sjednica Gradskog vijeća Županje bez oporbe

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Na sjednici Gradskog vijeća Županje razmotrene su i usvojene tri točke dnevnog reda. No, sjednicu je obilježio nedolazak vijećnika iz redova oporbe, odnosno, sjednici je nazočilo osam vijećnika iz HDZ-a i BUZ-a, te nezavisni vijećnik Ivan Grigić, koji je i potpredsjednik Gradskog vijeća Županje.

Nedolazak oporbe potaknuo je gradonačelnika Davora Miličevića da se obrati nazočnim vijećnicima na početku sjednice prije samog utvrđivanja dnevnog reda na kojemu je bilo razmatranje zahtjeva Grada Vinkovaca i Grada Vukovara za suglasnost na prijenos osnivačkih prava. Naime, kako je naglašeno, gradovi Vinkovci i Vukovar, kao jedni od osnivača Javne ustanove za zbrinjavanje komunalnog otpada Istočne Slavonije, izvršili su prijenos svojih osnivačkih prava na trgovačka društva. Zahtjeve gradova Vinkovci i Vukovar za suglasnost na prijenos osnivačkih prava  na trgovačka društva, kojima su nazočni vijećnici dali suglasnost, na sjednici je pojasnio i odvjetnik Damir Zagoršćak.

Z.K.

Hitovi: 1726