USKLADIMO FREKVENCIJE

Župan Božo Galić posjetio Gunju

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

GUNJA – Gunju je posjetio Božo Galić, župan Vukovarsko-srijemski i kandidat za župana na predstojećim izborima i Dražen Milinković, predsjednik ŽO HDZ-a VSŽ. Dočekali su ih kandidat za načelnika Općine Gunja Anto Gutić, Boris Nikolić, predsjednik OO HZD-a Gunja i članovi odbora. Župan je izrazio želju da  prvo posjeti Društvo osoba s invaliditetom Zvjezdice. Tu je našao radnu atmosferu korisnika i djelatnika. Janja Šokčević, tajnica društva je do u detalje upoznala nazočne kako rade i što čine za potrebite i kako dolaze do sredstava svojim projektima. „ Ovdje smo u Gunji da vidimo što se dogodilo poslije poplave. Uvjerili smo se da Zvjezdice rade korisno i krasno uz potrebu donatora i svoje znanje. Značajno je što znaju ostvarivati sredstva kroz natječaje i EU fondove. Mi ćemo im pomoći, jer djeca s potrebama to zaslužuju“, naglasio je župan i nastavio „ Gunja i naša županije su multietničke sredine, a nacionalne manjine su naše bogatstvo u korektnim i dobrim odnosima. Ovom kraju treba pomoći da ljudi ostanu, da imaju radna mjesta da žive bolje“, kazao je Galić.

Boris Nikolić, predsjednik OOHDZ-a ističe „Zadovoljstvo nam je bilo što je župan upriličio posjet. Prvo Zvjezdicama, pa Osnovnoj školi, vidio tvrtku za proizvodnju parketa „Dom parket“ Gunja i uglednu i u Europi priznatu tvrtku Gutić d.o.o. u Gunji“.

Hitovi: 451