USKLADIMO FREKVENCIJE

Župan Božo Galić posjetio Vrbanju

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Tom prigodom održan je radni sastanak s načelnikom Općine Ivicom Sepom i njegovim suradnicima, te su razgovarali o projektima koji su važni za razvoj Općine.

Na sastanku je istaknuto kako uskoro kreće projekt Rekonstrukcije vodoopskrbne mreže i priključka- II faze u Vrbanji, za što su osigurana sredstva.

Riječi je bilo i o drugim projektima koji su u pripremi za apliciranje na EU fondove a to su: Izgradnja regionalnog vodoopskrbnog sustava istočne Slavonije – cjelina jug, dionica Drenovci – Soljani kao i dionica Soljani – Strošinci te dionica Soljani – Vrbanja, izrada idejnih i glavnih projekata sustava odvodnje aglomeracije Vrbanja, izgradnja sustava odvodnje aglomaracije Vrbanja, Soljani, Strošinci, zatim izrada projektne dokumentacije UPOV-a Vrbanja te izgradnja iste.

Također se planira izgradnja novog autobusnog stajalište, kao i projekt izgradnje vanjskog igrališta kod škole u Vrbanji i brojni drugi projekti.

 

 

Hitovi: 507