USKLADIMO FREKVENCIJE

Bivši HNS-ovci prešli u laburiste

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Daljnji politički angažman nezavisnog vijećnika županijske skupštine Vukovarsko-srijemske županije Ivice Šarića i nezavisnog vijećnika u Gradskom vijeću Županje Mladena Hubera, bila je tema  tiskovne konferencije održane u Gradskoj vijećnici.Tom prigodom Ivica Šarić je istaknuo kako je počeo djelovati kao član Hrvatskih laburista-stranke rada, te je, sukladno tome, u županijskoj skupštini vijećnik uprave ove političke opcije. "Mojim dolaskom laburisti su u skupštini Vukovarsko-srijemske županije postali parlamentarna stranka. Meni je kao povjereniku čast što ću u što kraćem roku uspostaviti rad ogranaka u cijeloj  županiji, jer laburisti sada imaju ogranke samo u Vinkovcima i Ivankovu, od mogućeg 31 ogranka. Možda je to loša stvar, no dobra je što se upravo na području Vukovarsko-srijemske županije laburistima otvara ogroman prostor i mogućnosti, što treba iskoristiti, jer Hrvatski laburisti-stranka rada imaju dobar rejting."istaknuo je Šarić. Njegov kolega Mladen Huber postao je također član Hrvatskih laburista-stranke rada i kao njihov predstavnik će nastaviti svoj vijećnički rad u Gradskom vijeću Županje."Kao povjerenik za Grad Županju, što se tiče laburista, mogu reći da će ogranak biti osnovan do konca mjeseca ožujka."najavio je Huber.

Z.Knežević

Hitovi: 1668