USKLADIMO FREKVENCIJE

MInistrica Žalac u posjeti Županji

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

 

Ministrica regionalnog razvoja i EU poslova Gabrijela Žalac danas je boravila u Županji, u svom uredu primio ju je gradonačelnik Županje Davor Miličević sa suradnicima.

Mislim da je jako važno biti u neposrednom kontaktu sa svojim kolegama na terenu. Razgovarali smo o projektima koji su u pripremi i koji će bit realizirani u narednom razdoblju. Natječaja će biti ali izradi projekata mora se pristupiti ozbiljno jer su vrlo zahtjevni– istaknula je ministrica Žalac pružajući potporu aktualnom gradonačelniku Miličeviću na predstojećim lokalnim izborima u utrci za još jedan mandat.

 

Mi smo aplicirali projekte kako bi povukli veliki dio sredstva iz fondova EU. Naša ministrica se redovito zanima za stanje na terenu, očekujem pomoć od ministrice Žalac i nadam se da ćemo ju dobiti - naglasio je gradonačelnik Davor Miličević.

 

Hitovi: 410