USKLADIMO FREKVENCIJE

Hrvatski laburisti osnovani i u Županji

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Hrvatski laburisti-stranka rada dobila je Ogranak i u Županji. Naime,  u gradskoj vijećnici održana je osnivačka skupština Hrvatskih laburista-stranke rada Ogranak Županja na kojoj je za predsjednika izabran Mladen Huber, dok je tajnik ogranka Josip Galović. "Za manje od dva mjeseca uspjeli smo organizirati osnivačku skupštinu, a ogranak trenutno broji 75 članova."istaknuo je Mladen Huber, predsjednik Ogranka Županja Hrvatskih laburista na osnivačkoj skupštini kojoj je nazočila i saborska zastupnica Nensi Tireli, član predsjedništva stranke Damir Hrdas i kandidat na listi za EU parlament i predsjednik županijske skupštine Osječko-baranjske županije Antun Kapraljević. Saborska zastupnica i članica predsjedništva Nensi Tireli je pojasnila zašto građani sve više vjeruju Hrvatskim laburistima-stranci rada, naglasivši kako su Hrvatski laburisti pokazali koji su im proriteti. "Čovjek je jedini i osnovni prioritet, radimo u najboljom vjeri da zakoni i sve što se u Saboru donosi bude po mjeri čovjeka i njemu na ruku, da zakoni budu provedeni."dodala je Tireli. Inače, na osnivačkoj skupštini Hrvatskih laburista-stranke rada Ogranak Županja izabrani su i članovi Izvršnog odbora: Ivica Šarić, Martina Bobalić, Nikola Maričić, Borislav Pospodinis i Marija Mijatović.

Z.Knežević

Hitovi: 1687