USKLADIMO FREKVENCIJE

10. Dvoransko prvenstvo Nogometnog središta Županja : Trofej Prva nogometna lopta 2018.

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA – Kada se u subotu spusti zavjesa Zimskog malonogometnog turnira u Županji, podići će se 4. siječnja u 17 sati. Udruga veterana Prva nogometna lopta Županja organizator  je 10.- jubilarnog malonogometnog turnira,  jedinstvenog po tome što pravo igranja imaju samo registrirani igrači 17 klubova sa područja Nogometnog središta Županja. Prijavljeno je 14 klubova  rekao nam je Bruno Ešegović, predsjednik organizatora turnira – Trofej „ Prva nogometna lopta“. Prijavljeni su klubovi MŽNL- Regionalne lige Slavonije i Baranje: Graničar Županja, Jadran Gunja i Šokadija Babina Greda, klubovi I. ŽNL VS : Sladorana Županja, Slavonac Gradište, Vrbanja, Slavonija Soljani, Zrinski Bošnjaci, klubovi II. ŽNL NS Županja: Sloga Račinovci, Borac Drenovci, Županja 77, Posavac Posavski Podgajci, Srijemac Strošinci, Sloga Štitar. Na ovo zanimljivo četverodnevno natjecanje u Školskoj sportskoj dvorani Osnovne škole Ivana Kozarca u Županji nisu se prijavili klubovi iz I. ŽNL Tomislav Cerna i Budućnost Šiškovci i iz II. ŽNL NS Županja  RAŠK Rajevo Selo. Formirane su tri skupine. Igraju u A skupini: Šokadija, Vrbanja, Graničar, Posavac i Borac. U B skupini: Sladorana, Sloga (R), Sloga (Š), Jadran, Srijemac. U skupini C: Slavonija, Slavonac, Zrinski, Županja 77. Prvi dan turnira se igra 4. siječnja 2018. sa početkom u 17 sati igraju: Sladorana – Sloga (R) u 17,40 Šokadija – Posavac, u 18,20 Sladorana – Srijemac, u 19 sati Šokadija Borac, u 19,40 sati Sloga ( R)- Srijemac, u 20,20 sati Posavac – Borac i u 21 sat Zrinski – Županja 77.

 

 

 

Hitovi: 1354