USKLADIMO FREKVENCIJE

48. Tradicionalni zimski malonogometni turnir Županja 2017. :Dame igraju i dobar mali nogomet

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Nakon odigravanja 10 utakmica u skupini ženskog dijela turnira doznali su se parovi za polufinale koje odigrano  i donijelo finalistice.U subotu u finalu igraju  ekipe Futsal Bošnjaci i Otpisane. Utakmice su bile zanimljive i neizvjesne što kazuju i rezultati. Vidjeli su gledatelji da dame igraju dobar i mali nogomet. Međusobno je igralo pet ekipa: ŽNK Graničar, ŽNK Zrinski, ŽNK Posavina i Futsal Bošnjaci.

Rezultati dama: ŽNK Graničar – ŽNK Zrinski 0 : 2, ŽNK Posavina – Futsal Bošnjaci 3 : 1, Otpisane – Graničar 1 : 0, Posavina – Zrinski 2 : 0, Futsal Bošnjaci – Otpisane 0 : 1, Posavina – Otpisane 0 : 0, Zrinski – Futsal Bošnjaci 0 :1, Graničar – Posavina 0 : 1, Zrinski – Otpisane 0 : 2, Graničar – Futsal  Bošnjaci 2 : 1.

Polufinale: Posavina – Futsal Bošnjaci 1 : 1, penali 2 : 3, Zrinski – Otpisane 1 : 1 penali 3 : 4.

Finalistice su: Futsal Bošnjaci- Otpisane. Na fotografijama su ekipe od kojih će jedan biti pobjednik.

                                                  

Hitovi: 409