USKLADIMO FREKVENCIJE

Međunarodni otvoreni šahovski turnir 23. Open Bošnjaci

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac


BOŠNJACI – Šahovski klub „ Bošnjaci“ organizator je 23. Opena Bošnjaci – Međunarodnog otvorenog šahovskog turnira.

Ovo je jedna od prvih šahovskih manifestacija svake godine u isto vrijeme. Tako će i ovaj 23. Open početi sutra, 3.siječnja  u školskoj sportskoj dvorani OŠ „ Fra Bernardina Tome Leakovića“ u Bošnjacima. Pokrovitelj je Općina Bošnjaci. Igra se po Švicarskom sustavu, 9 kola FIDE varijanta, zajednički je za igračice i igrače. Autorski honorari su 35.500 kuna. Za prvo mjesto 6.500, drugo 4.500, treće 3.500 kuna, a ukupno je namijenjeno za 15 igrača/ca. Turnir se završava 9. siječnja po završetku IX. kola. Direktorica turnira je prof. Biljana Golubičić, a predsjednik kluba magistar Ivan Jelić koji su zadovoljni dosadašnjim prijavama 141 igrač od koji je šest velemajstora, a  bit će i više prijavljenih do početka turnira .

            

Hitovi: 347