USKLADIMO FREKVENCIJE

RK MULTINORM CERNA– ŽRK DUGO SELO 23 : 37 (11:15)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac


CERNA – Dvorana ŠSC Matija Antun Reljković. Gledatelja: 100. Suci: Mario Lušić i Marko Uglik ( oba Vinkovci). Nadzornik: Bruno Androš ( Osijek).Sedmerci: Multinorm 3 : 2 , Dugo Selo: 6:5

MULTINORM: Josipović 9, Kuterovac, Nikolić 3, Jurčić 1, Jurišić 3, Ivkošić 4, Stepić ( 12 obrana), Šnajder 2, Tuzlak, Sučić 1, Hastenfeld, Stojčić ( 2 obrane). Trener: Antun Pavlović.

DUGO SELO: Budić, Ljubić 2, Mamić 5, Kapetanović 1, Čamber 4, Slišković 1, Bebek 5, Pavić, Marijančić 3, Galić 7, Svetec 1, Šebalj, Franjić, Rokovec 8. Trener: Nenad Plavšić.

Izgubile Ceranke od prvoligašica Dugog Sela 37-23 (malo poboljšanje u odnosu na prošlu godinu sa istom ekipom, bilo je tada 40-23).
Prvo poluvrijeme dobro dok je bilo snage kod domaće ekipe, rezultat 11-15 što je više nego zadovoljavajuće, ali u drugom su noge postale teške, zamjena baš i nije bilo, dvije igračice su izostale zbog fakultetskih obveza, a jedna se razboljela tako da su teret morale iznijeti igračice prve postave gotovo cijelu utakmicu. Snage za to nije bilo i zaredale su greške iz kojih su gošće kontrama dale lagane golove. Sve u svemu , dobra utakmica, gledatelja dovoljno da ipak uživaju u rukometu.
 
Prije seniorske utakmice mlade uzdanice Multinorma 2004. godište odigrale su prijateljsku utakmicu sa dječacima iz Spačve, uvjerljivo pobijedile 23-9.
Igrale su: na golu Mira Brkić sa 18 obrana, Anđela Žalac 4, Sara Berač 4, Valentina Kovačić 2, Ana Jančić 5, Mirna Godanj 1. Petra Josipović 2, Ana Marošević 4, Ivana Bubalović 1, Ana Uremović, Lea Došen, Vlatka Josipović, Tea Merdžan, Mirta Kadić, Tena Klobučar i Ena Uremović.
snimio S. B.                                   

Hitovi: 392