USKLADIMO FREKVENCIJE

Borac u Kneževim Vinogradima igra noćne utakmice prva Borac – Graničar Županja

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

DALJ – U predivnom prostoru Kulturno znanstvenog centra u Dalju održani su plenumi nogometnih klubova 3. HNL – skupine istok i MŽNL- Regionalne lige Slavonije i Baranje pod sponzorstvom BSK-a Bijelo Brdo.  Dnevni redovi oba sastanka su bili identični, ali sa tematikom iz svake lige. Nazočni su bili Ante Vučemilović, dopredsjednik HNS koji je upoznao sa izborima na kojima je izabran Davor Šuker za predsjednika HNS-a. HNS će pomoći amaterski sport putem županijskih nogometnih saveza. Vučemilović se zahvalio za uspješno djelovanje sportskih djelatnika koji su od neprocjenjive vrijednosti. Povjerenici za natjecanje, suđenje i disciplinski suci su podnijeli izvješća. Kalendarom natjecanja za proljeće oba plenuma su odlučila da se 16. kolo igra 03/04 ožujka sa početkom utakmica u 15 sati. Među kolo 29. pretposljednje će se odigrati 31. svibnja ( četvrtak) u 17,30 sati. Prvenstvo će se završiti 04. lipnja 2018. 30.-tim kolom ( nedjelja). Ova dva posljednja kola igraju svi klubovi u isto vrijeme. Na plenumu MŽNL usvojen je prijedlog predstavnika  Borca iz Kneževih Vinograda da svoje utakmice kao domaćin igra u noćnom terminu. Tako će prvu noćnu utakmicu igrati Borac i Graničar iz Županje 03. ožujka, osim ove utakmice od klubova iz županjske Posavine derbi kola igraju u Babinoj Gredi Šokadija – Jadran Gunja, a u ostalim susretima sastaju se: u Vukovaru Vuteks  Sloga – Vihor Jelisavci, u Jurjevcu Zrinski – Borac Agrar Bobota, u Tenji Slavonac – Sloga Nova Gradiška, Darda – Otok, u Našicama NAŠK – Višnjevac i u Pakracu Hajduk – Željezničar. Osim noćne ostale utakmice 16., 17. i 18 kola  počinju u 15,00 sati.

Snimio: S. Bogutovac   

Hitovi: 337