USKLADIMO FREKVENCIJE

Proglašeni najbolji sportaši Vukovarsko-srijemske županije

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U dvorani kina Mladost u Županji danas je održana svečanost proglašenja najboljih sportaša Vukovarsko-srijemske županije za 2017. godinu, i to u organizaciji Županijskog saveza športova i Vinkovačke televizije.

Najboljom sportašicom proglašena je Doris Lukić, članica vinkovačkog Taekwondo kluba Sajnami. Najbolji sportaš je Branimir Lovren, član Boksačkog kluba Borovo iz Vukovara, inače Vinkovčanin, Najbolja sportašica do 18 godina je Magdalena Đekić iz Atletskog kluba Cibalia. Najbolji sportaš do 18 godina je Petar Kovač iz Šahovskog kluba Sladorana Županja. Petar je Vukovarac, a prve poteze odigrao je u okviru pilot-projekta Škole šaha Šahovski centar Vukovarsko-srijemske županije za 2014. godinu. Najbolji sportaš s invaliditetom je Stanko Piljak član Streljačkog kluba osoba s invaliditetom „Kristinka Matičić“. Najboljom ekipom proglašen je Judo klub Vinkovci, dok je najuspješnija momčad Rukometni klub Spačva. Danas su na ovoj svečanosti dodijeljena i dva posebna priznanja, i to Športsko-ribolovnom društvu Sava Županja za 70 godina djelovanja i vrhunska postignuća, te Stjepanu Bogutovcu, za dugogodišnji doprinos razvoju sporta na području Vukovarsko-srijemske županije.

Hitovi: 699