USKLADIMO FREKVENCIJE

Prijateljske utakmice u Županji

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Graničar ( Županja) – Torpedo ( Kuševac) 1 : 3

ŽUPANJA -  Nogometaši Graničara iz Županje odigrali su sedmu test utakmicu na pomoćnom terenu Spomen stadiona prve nogometne lopte. Za protivnika su imali momčad Torpeda iz Kuševca koja je zabilježila pobjedu 3 : 1. Ovo je poslije izgubljenog  ogleda sa Bedemom u Ivankovu drugi poraz u pripremama za nastavak prvenstva. Pobjede i porazi su mjerilo da se otkriju dobre i loše strane i tako izvrše korekcije u igri. Tako će već u srijedu Graničar imati novu provjeru sa Zrinskim, a generalka je 24. veljače u Županji sa Vrbanjom.

                                                  

      Šokadija ( Babina Greda) – Sladorana (Županja)  2 : 2

BABINA GREDA – Nogometaši Šokadije  iz Babine Grede koje vodi  trener Ivica Cvitkušić marljivo se pripremaju ohrabreni povratkom golgetera Željka Madžarevića iz Marsonie. Na stadionu Ritić odigrali su četvrtu utakmicu sa Sladoranom iz Županje 2 : 2. Golove za domaće postigli su Madžarević i Petričević, a za Sladoranu Pejaković i E. Bukva. Ranije su igrali sa Budućnosti iz Šiškovaca  3 : 1 i sa Nosteriom pobijedili su 3 : 0.U nedjelju 25. veljače igrati će sa Šokadija sa Frankopanom  Rokovci-Andrijaševci.

Hitovi: 551