USKLADIMO FREKVENCIJE

Prijateljska utakmica : OTOK – SLAVONAC (Gradište) 5 : 3 ( 4 : 0)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

OTOK- Otok pretendent za ulazak u 3. HNL uspješno se priprema za nastavak prvenstva u MŽNL-Regionalnoj ligi Slavonije i BaranjeOd trenera Maria Đurkovića smo saznali da je klub napustio Marko Terzić koji je otišao u Dilj Vinkovce, došli su Ante Puljić ( vratio se iz Tomislava Cerna) i Stjepan Jakšić iz Slavonca Komletinci. Otok je odigrao pet test utakmica. U Iloku je sa Fruškogorcem igrao 2 : 2 ( oba gola Baković), u Otoku sa Mursom iz Osijeka 3 : 0 ( golovi: Tucaković, Blašković,Šarić), također na svom stadionu Otok – Slavonac ( Komletinci) 5 : 2 ( golovi: Šer, Augustinović, Blašković, I. Storjak, Baković. zatim Otok – Vrbanja 3 : 2 ( golovi:Tucaković, Šarić i Šer), i u subotu Otok – Slavonac ( Gradište) 5 : 3 ( 4 : 0), strijelci: Damjanović, Šer, Tucaković, Šarić i Jurić ( za Otok), a Blažević 2 i Džipić ( za Slavonac). Zbog loših vremenskih uvjeta odgođena je jučer ( nedjelja)  utakmica sa RNK Sladoranom iz Županje. Za srijedu je dogovorena u 18 sati u Ivankovu sa Bedemom, 25. veljače ( nedjelja) Otok – Kutjevo. U 16. kolu MŽNL  Darda – Otok početak proljetnog dijela prvenstva.

Hitovi: 950