USKLADIMO FREKVENCIJE

FC SPLIT TOMMY I FUTSAL AKADEMIJA SVETI PATRIK POTPISALI UGOVOR O POSLOVNO-SPORTSKOJ SURADNJI

Kategorija: /

 

“Zajedno do uspjeha” – slogan je kojim se FC Split Tommy nastoji povezati sa svojim navijačima i brojnim futsal klubovima. Osnaživanjem postojećih i ostvarivanjem novih suradnji prvenstveno se želi potaknuti razvoj futsala, ne samo u Hrvatskoj, već u cijeloj regiji.

Futsal Akademija Sveti Patrik iz Županje već nekoliko godina bilježi izvanredne rezultate u mlađim uzrasnim kategorijama, osim toga, riječ je o klubu s ogromnim potencijalom i razvojnim mogućnostima. Prijateljski odnosi s našim klubom jučer su okrunjeni i poslovno-sportskom suradnjom koju su potpisali izvršni direktor Split Tommyja, Milan Čagalj i predsjednik Futsal Akademije Sveti Patrik, Antun Oršolić.

Razmjena znanja i informacija, edukacija trenera, razmjena igrača i prijateljske utakmice svih uzrasnih kategorija ova dva kluba, samo je dio onoga što predstavlja ova suradnja.

 
 
Hitovi: 485