USKLADIMO FREKVENCIJE

RUKOMET 2. HRL- ŽENE : MULTINORM – ĐURĐEVAC 23 : 22

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Rukometašice Multinorma su na domaćem terenu izgubile samo sa golom razlike od ekipe RK "Đurđevac" 23-22.Na trenutke u obrani je bilo solidno, Nicole Stepić na golu, opet je sakupila 15 obrana. Napad nije funkcionira. Igračice kao da su bile odsutne na terenu. Čak su imale 12 zicera promašenih iz igre i sedam neiskorištenih sedmeraca. Protivnička golmanica solidna, ali svakako ne toliko dobra da se dogodi toliko neiskorištenih prilika. Đurđevac je direktan suparnik za opstanak u ligi tako da su Ceranke ovim porazom zakomplicirali život koji znači opstanak u ligi.
Golove su dale Josipa Josipović 5, Anja Kuskunović 4, Barbara Nikolić 3, Nikolina Jurković 1, Mihaela Jurčić 2, Elena Jurišić 1, Sara Ivkošić 4, Laura Tuzlak, Dora Sučić 2, Petra Hastentenfel i Dora Stojčić.

                                 

Hitovi: 281