USKLADIMO FREKVENCIJE

PREDSJEDNIK HAJDUKA KOS U ŽUPANJI :„ Tribina s predsjednikom Hajduka“

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Ovo je godina kada će Radnički nogometni klub SLADORANA Županja obilježiti 70. obljetnicu kluba. Prva u širokoj lepezi događanja ovog jubileja Sladorane je „ Tribina s predsjednikom Hajduka“ koja će biti upriličena u petak 16. ožujka u 18 sati u restoranu Kristal u Županji. Biti će ovo prigoda za evociranje boravka gospodina Ivana Kosa, predsjednika uprave  Hrvatskog nogometnog kluba Hajduk Splita na dan 28. lipnja 2017. kada je potpisan sporazum o suradnji između Hajduka i RNK Sladorane Županja i nastavak realiziranja projekta.

Čelni čovjek Hajduka prezentirati će razmišljanja o sadašnjem stanju u hrvatskom nogometu, u Hajduku i suradnji koja traje sa RNK Sladoranom. Ovo će biti i prigoda da posjetitelji budu aktivni sudionici tribine, jer će moći tražiti odgovore na svoja pitanja od gospodina Kosa. Zato iz Sladorane poručuju da svi mogu nazočiti ovoj tribini.  

 

Fotografije  tekst : S. Bogutovac

Hitovi: 1128