USKLADIMO FREKVENCIJE

Najbolji sportaši Grada Županja

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Na svečanosti u gradskoj vijećnici  Grada Županja sinoć su uručena priznanja i novčane nagrade najboljim sportašima Grada Županja za 2017. godinu.

Najboljim sportašem proglašen je Josip Lotar iz NK "Graničar", za drugoplasiranog je proglašen Mladen Kobaš, član NK "Županja 77", dok je najboljim sportskim djelatnikom proglašen Zlatan Hadžijusufović, član NK "Županja 77". Najboljim sportskim klubom Grada Županja za 2017. godinu proglašen je Nogometni klub "Županja 77". Čestitke su sportašima uputili gradonačelnik Županje i saborski zastupnik Davor Miličević, predsjednik Komisije za djelatnost iz područja sporta Vladimir Zlatarić, dok je u ime nagrađenih zahvalio Dražen Pavlović, predsjednik Nogometnog kluba Županja 77. Uz gradonačelnika Miličevića priznanja su uručili i njegovi zamjenici Mladen Dogan i Kruno Šarić, te potpredsjednik Gradskog vijeća Anto Juko.

    

 

Hitovi: 491