USKLADIMO FREKVENCIJE

ZBOG KRATKE KLUPE RK MULTINORM CERNA NAPUŠTA 2. HR LIGU SJEVER

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

CERNA -  RK Multinorm Cerna zbog spleta raznih okolnosti napustio je natjecanje  2. HRL- skupini  sjever.Odlučeno je da će natjecanje za ovu sezonu nastaviti samo sa kadetskim ekipama. U klubu ističu da je s obzirom na mali broj igračica kratke klupe, ekipa dolazila u situaciju da je bilo upitno odigravanje prvenstvenih utakmica u HRL. Stručan rad u Multinormu je bio prepoznatljiva kada su radili treneri Antun Pavlović i Marica Jurković, Pavlović je prestao sa radom, a ulogu trenerice preuzela je Jurčević.Iz kluba u druge sredine otišlo više rukometašica minulih godina talentirane djevojke: Nikolina Strukar, Ena Martinović, Nives Klobučar i Josipa Josipović koja igra sada za Podravku. Utakmicu 11. kola 2. HRL Multinorm nije igra u Cerni iz navedenih razloga. Rukovodstvo kluba je odlučilo da mučenje prestane tako da izađu iz natjecanja u ovoj odrađenoj polusezoni, 2018/2019 natjecateljske sezone. Orijentirati će rad  ekipe u vakuum prostoru na pripremama za slijedeću sezonu natjecanja u 3. HRL- skupi istok. Sa mladima u klubu su to činili i čine. a u klubu imaju 40 mlađih rukometašica i osam seniorki. Tako je ovaj vikend Multinorm  bio domaćini 1. HMKRL za 2004. godište.
Odigrane su dvije utakmice koje su Ceranke pobijedile ŽRK Lipik 26-19 i ŽRK Daruvar 31-10.
U obje utakmice igrale su: Mira Brkić i Laura Berač na golu solidne sa po desetak obrana te igračice:
Anđela Žalac 10, Ana Uremović, Lea Došen, Vlatka Josipović 3, Tea Merdžan 3, Sara Berać 2, Valentina Kovačić 1, Ana Jančić 21, Mirna Godanj, Petra Josipović 9, Ana Marošević 7 i Mia Marija Jovanovac 1.              

Hitovi: 547