USKLADIMO FREKVENCIJE

49. Zimski malonogometni turnir Županja 2018.

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA – Na 49. Zimskom malonogometnom turniru Županja 2018. prijavljeno je 30 ekipa to je na do sada održanim turnirima u Županji brojno najveće sudjelovanje.To pokazuju da mladi vole nogomet potaknuti uspjesima naše reprezentacije i klubova. Organizator je za mlade rezervirao šestu i sedmu večer. Odigrano je deset utakmica i postignuta 62 gola. Šeste večeri 30, a sedme 32 gola. Igrom su od roditelja i prijatelja iz škole nagrađeni pljeskom. Rezultati šeste večeri U-8 skupina B: NK Radnički ( bijeli)- NK Frankopan 3: 1, NK Frankopan – NK Radnički (plavi) 1 : 14, Radnički ( Bijeli) – NK Radnički ( Plavi) 4 : 1 igrana je i utakmica U-14 Nogometne ikone – Tuljani 4 : 2.

Sedme večeri U-10 B skupina: NK Radnički ( Plavi) – Škola nogometa Tempo 0 : 10, Brzi i opasni –NK Graničar 0 : 2, Škola nogometa Tempo – Brzi i opasni 9 : 0, NK Graničar – NK Radnički ( Plavi) 3 : 1, NK Graničar – Škola nogometa Tempo 0 : 2, NK Radnički ( Plavi) – Brzi i opasni 5 : 0.

                                

Hitovi: 397