USKLADIMO FREKVENCIJE

SLAVONIJA ( Soljani) – Čepin 1 : 1 ( 1 : 0) Penal za goste u 90-toj

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

SOLJANI – Stadion u Soljanima. Vrijeme i teren pogodni za igru. Gledatelja:100.Sudac: Marin Lovrić ( Drenovci). Strijelci: 1 : 0 Tufekdžić (35), 1 : 1 Agetić ( 90-11m). SLAVONIJA: Poje, Bušić, Josipović, Karahasanović, Stiba, T. Kalistović, Mičanović, Tufekdžić, Gvozdić, Lazar, Janjić. Još su igrali: Salatović, M. Kalistović, Tadić, Jokić, Vukoja, Maršalko. Trener: Bruno Ešegović.
ČEPIN: Kordić, Rolj, Bilobrk, Goluža, Grgić, Kundid. Gregić, Čerdić, Gelo, Ivić, Agetić. Još su igrali: Kovačević, Zrno, Brezinšak, Stupar, Čavar, Fustić. Trener: Igor Tot.
Nogometaši Slavonije iz Soljana koji se natječu u I. ŽNL VS jesen su završili na devetom mjestu sa 18 bodova, ugostili su momčad Čepina, člana III. HNL vice šampiona jeseni koji je uknjižio 31 bod. Ova dva kluba imala su ogled pred stotinjak gledatelja. Domaćin je igrom iznenadio goste. U 35. je
Tufekdžić doveo Slavoniju u vodstvo koje je trajalo do 90. minute kada je sudac Lovrić opravdano dosudio kazneni udarac koji je u gol i izjednačenje pretvorio Agatić.

Hitovi: 270