USKLADIMO FREKVENCIJE

RK Multinorm Cerna

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac


Igračice RK Multinorm Cerna u Bjelovaru odigrale 6. kolo 1. HMKRL za 2004. godište.Prvu utakmicu igrale su sa ekipom RK Podravka  koju su izgubile 31-17, priliku za igranje nakon evidentnog poraza dobile su sve igračice pa je velika razlika odraz toga. Odmah iza te utakmice odigrale su sa ŽRK Bjelovar gdje su uz odličnu obranu pobijedile odličnu ekipu domaćina rezultatom 18-15.
U obje utakmice igrale su:
vratarke Mira Brkić (12 obrana) i Laura Berać (5 obrana) te igračice Ana Uremović, Lea Došen 6, Tea Merdžan 3, Valentina Kovačić 3, Ana Jančić 12, Mirna Godanj, Vlatka Josipović 1, Petra Josipović, Ana Marošević 6, Sara Berać 2, Lorena Matković, Anđela Žalac 2.
 
Slijedeći tjedan igra se turnir regija u Đurđevcu gdje ekipa Multinorma šalje svojih 5 igračica.
Nakon toga igra se zadnje kolo 1. HMKRL nakon kojeg će se znati tko prolazi na Završnicu.
 
Prošli vikend djevojčice 2006. i 2008. godište odigrale su međužupanijsku ligu sa ekipom Iloka i pobijedile obje utakmice.

Hitovi: 234