USKLADIMO FREKVENCIJE

ZADOVOLJNI „ GENERALKOM“ U IVANKOVU

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

IVANKOVO- Stadio Grac. Vrijeme:toplo. Teren: odličan. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Menđušić ( Vinkovci). Strijelci: 1 : 0 Gazić (14), 1 : 1 Levec ( 23), 1 : 2 Šibalić ( 40), 2 : 2 Koledić ( 71), 3 : 2 Vuksanović ( 80).

BEDEM: Anić, Babić, Borko, Validžić, Vuksanović, Mrdeša, Suppinger, I. Gazić, L. Sambol, Jagustin, M. Gazić. Još su igrali: Pavić, Mauer, Koledić, Pintarić, M. Sambol.

Trener: Josip Raić Sudar.

GRANIČAR: Ivkić, Berač, Milišić, Miličević, Pejčić, Levec, Krznarić, Šibalić, Kovačević, Lešić, Hodak. Još su igrali: Primeća, Huber, Lukačević, Babić, Cerovski, Leutar, Pejić, Spajić, Lučić.

Trener: Dražen Ilić.

Dva susjedna treće ligaška kluba po ranijem dogovoru su odlučila da učinak priprema izmjere na „ Generalki“ u međusobnom duelu. Tako je posljednja kontrola poslužila svrsi. Ekipe su demonstrirale dobar nogomet oplemenjen sa pet zgoditaka. Prvo poluvrijeme je pripalo momčadi iz Županje. Graničar je zaprijetio na otvaranju utakmice Lešić šutira brani Anić. U istoj minuti Hodak je poslao projektil sa velike daljine tik u vratnicu. Razigrane goste je smirio u 14. Ivan Gazić 1 : 0. Graničar je i dalje u petoj brzini desetak minuta kasnije kapetan Miličević matematički točno šalje loptu Tony Levencu koji znalački matira golman domaćih 1 : 1. Pet minuta prije odmora slobodnjak Hodak izvođač loptu ljubi čelom Dražen Šibalić 1 : 2. U drugom poluvremenu inicijativu poslije savjeta trenera Josipa Raić Sudara preuzimaju igrači Bedema. Bivši nogometaš Graničara Mauer pronalazi u 72. Ivana Koledić koji matira gostujućeg vratara 2 : 2. Deset minuta prije kraja zanimljive utakmice Antun Vuksanović je lob udarcem donio pobjedu Bedemu 3 : 2.

Trener Graničara Dražen Ilić je istaknuo zadovoljstvo učinkom svojih odabranika. Kroz test utakmice kojih je bilo sedam ( Cibalia, BSK, Vuteks-Sloga, Tomislav Andrijevci, Ratar Piškorevci, sa Jadranom u Gunji KUP i „ Generalka“ sa Bedemom daju mu kako kaže da spremno kroči sa 27 igrača ( novi su Levec, Cerovski i Hodak) u 3. HNL i prvi ogled u Slavonskom Brodu sa Marsoniom.

Trener Bedema Josip Raić Sudar je tijekom priprema imao 22 igrača ( novi su Leko i Suppinger), odigrao je šest utakmica na kojim je bilo oscilacija koje su korigirane i u odličnom raspoloženju dočekuju novajliju u ligi NK Vuteks-Slogu iz Vukovara u 1. kolu.

Tekst i slika Stjepan Bogutovac

Hitovi: 306