USKLADIMO FREKVENCIJE

PRVA ŽNL VS 1. kolo

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Nogometaši iz 16 klubova Prve ŽNL VS u 1. kolu su pokazali da su poželjeli prvenstveno nadmetanje i da su raspoloženi za postizanjem zgoditaka. Na osam utakmica postigli su 38 golova. Posebno je bili raspoložena momčad trenera Zorana Rubića koja je susretu sa Sinđeliće postigla sedam zgoditaka, a gosti tri, što je najviše u 1. kolu. Gosti su odnijeli kući osam bodova, dvije utakmice su završile neodlučenim rezultatom. U Šiškovcima su zgoditke postigli: po 2 Kovačić, Gotfrid i Šimunović, a jedan Barbarić. Za Sinđelić Bosanić dva i Ranković jedan. Za pobjedu Tomislava gostima: Prnjak 2, po 1 Milišić i Bilić. U Vrbanji: Nikoljačić, Zadro, Sučić i Miličević, a za Borac Lovrić. Iz Negoslavac je tri boda donio Slavonac u Gradište sa 2 gola Blaževića i 1 Đipića. Jadran je u Gunji golom u 12. minuti Brazilca Lopes De Jesus Luiz Filipe došao do tri boda protiv kvalitetnih Iločana. U Andrijaševcima utakmica završila 2 : 2 Frankopan – Slavonija. Domaći poveli gosti izjednačili autogolom, zatim i poveli drugim autogolom Frankopana, a Ante Bušić uzvraća na poklonima svojim autogolom za podjelu plijena.    

Bogdanovci: NK Croatia NK Tomislav 1 : 4, Vrbanja: NK Vrbanja NK Borac 4 : 1, Vođinci: NK Mladost NK Vidor-Matijević 1 : 1, Negoslavci: NK Negoslavci NK Slavonac /G/ 2 : 3, Stari Jankovci: NK HAŠK-Sokol NK Posavac 4 : 2, Gunja: NK Jadran HNK Fruškogorac 1 : 0, Rokovci-Andrijaševci: NK Frankopan - NK Slavonija 2 : 2, Šiškovci: NK Budućnost - NK Sinđelić 7 : 3

Na tablici od 1. do 6 mjesta poredak: 1. Budućnost, 2. Tomislav, 3. Vrbanja, 4. HAŠK –Sokol, 5. Slavonac, 6. Jadran svi sa po 3 boda. U 2. kolu igraju sa početkom utakmica u 17 sati: u subotu Drenovci: Borac – Mladost, Bogdanovci: Croatia – Vrbanja. U nedjelju: Cerna : NK Tomislav - NK Sinđelić, Soljani : NK Slavonija - NK Budućnost, Ilok : HNK Fruškogorac - NK Frankopan, Posavski Podgajci: NK Posavac - NK Jadran,  Gradište : NK Slavonac - NK HAŠK-Sokol, Srijemske Laze : NK Vidor-Matijević - NK Negoslavci.

Tekst i slike Stjepan Bogutovac

 

Hitovi: 435