USKLADIMO FREKVENCIJE

Odigrano 3. kolo I. ŽNL VS (Srijeda)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

U srijedu 28. kolovoza odigrane su utakmice Trećeg kola Prve županijske lige Vukovarsko-srijemske. U ovom kolu postignuto je 36 zgoditaka na osam utakmica. Mreža se najviše tresla u Rokovcima- Andrijaševcima devet puta. Na do sada odigrane 24 utakmice strijelci su postigli 104 zgoditka. U prvom kolu 38, u drugom 30 i u trećem 36 pogodaka.

Rezultati 3. kola:  Vrbanja – Tomislav 1 : 1 strijelac Filip Nikoljačić u 31. Mladost – Croatia 2 : 5, Negoslavci – Borac 1 : 0, HAŠK SOKOL – VIDOR MATIJEVIĆ 6 : 1. Jadran – Slavonac 1 : 3, strijelci: 0 : 1 Velimir Blažević (15.-11m), 0 : 2 Velimir Blažević ( 20), 1 : 2 Luka Vladić ( 57), 1 : 3 Antonio Đipić ( 90.), Frankopan – Posavac 7 : 2, Budućnost – Fruškogorac 1 : 0, Sinđelić – Slavonija 3 : 3 ( strijelci za Slavoniju: Gvozdić, Lazar i Stiba).

TABLICA: HAŠK-SOKOL i Vrbanja po 9 bodova slijede, Frankopan 7, Tomislav, Budućnost i Slavonac po6, Slavonija 5, Negoslavci 4, Croatia, Borac, Posavac i Jadran po 3, Vidor-Matijević 2, Mladost i Sinđelić po 1 i Fruškogorac bez bodova.

U 4. kolu igraju: Tomislav – Slavonija, Fruškogorac – Sinđelić, Posavac – Budućnost, Slavonac – Frankopan, Vidor Matijević – Jadran, Borac – HAŠK-SOKOL, Croatia – Negoslavci i Vrbanja-Mladost.

Tekst i slike Stjepan Bogutovac

Hitovi: 475