USKLADIMO FREKVENCIJE

Revijalna utakmica

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Prije svečane sjednice povodom 90. godina igranja nogometa u Račinovcima, održana je revijalna utakmica između domaćina, županijskog drugoligaša Sloge i gostiju, momčadi Cibalie.

Nogometni klub Sloga je osvajao kup bivše općine Županja, a pamti vremena kada je bio pobjednik liga u kojima se natjecao. Ispred Vukovarsko-srijemske županije prisutne je pozdravio pročelnik UO za sport, mlade i demografiju Kruno Šarić, iskoristivši priliku da nogometnom klubu čestita okruglu obljetnicu postojanja, i poželi još mnogo uspjeha na nogometnom terenu. Kako bi sportsku povijest svoga kluba i generacije koje su odrastale na nogometnom terenu sačuvali od zaborava, u Nogometnom klubu su najavili i izradu monografije u kojoj će slikanom i pisanom riječi biti sačuvana od zaborava.

Hitovi: 330