USKLADIMO FREKVENCIJE

TOMISLAV - GRANIČAR 0 : 3 ( 0 : 0) : Pokal pionirima Graničara

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

CERNA – Igralište:  Školski vrt. Gledatelja: 30. Sudac: Ivan Toman ( Štitar). Strijelci: 0 : 1 David Tadić (55), 0 : 2 David Tadić ( 60), 0 : 3 Ivan Klaić (65).

TOMISLAV: M. Božić, Marčić, Mi.Turkalj, Lovin, Ma. Turkalj, Maslač, M. Bičanić, Pećnik, Lukačević, K. Bičanin, Godanj. U sastavu bili: Mioč, Katić, Musa, Dretvić, D. Božić, Bjelinjić, Kalić. Trener: Mladen Obrovac.

GRANIČAR: Marić, Kopić, Orgić, Dogan, Čolakovac, Stipanović-Lešić, I.Klaić, Boždar, Tadić, Šokčević, Kozarević. U sastavu bili: P. Klaić, Besek, Dominković, Šimišić, Zovkić, Oršolić. Trener: Stjepan Matijević.

Mladi nogometaši obje momčadi su demonstrirali dobru igru i raskoš  talentiranih pionira koji su dobra jamčevina za nogomet ovog podneblja. Prvo poluvrijeme bez većih izglednih prigoda za pogotke. U drugom poluvremenu Graničar je stvorio i iskoristio u desetak minuta da postigne tri zgoditka. Gospodin Slavko Mikulić, tajnik Nogometnog središta Županja uručio je kapetanu Tomislava Dini Godanj pehar za igranje u finalu, a Filipu Marić, kapetanu Graničara pobjednički pokal.

Tekst i slike Stjepan Bogutovac

 

 

Hitovi: 479