USKLADIMO FREKVENCIJE

TAEKWONDO KLUB ZRINSKI BOŠNJACI :IVA BROČIĆ REPREZENTATIVKA HRVATSKE

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

BOŠNJACI – Talentirana sportašica iz Taekwondo kluba ZRINSKI iz Bošnjaka IVA BROČIĆ minulog vikenda imala je posljednju provjeru učinka u pripremnom periodu za nastup na Europskom prvenstvu u Sarajevu. Ekipa iz Bošnjaka predvođena trenerom Zoranom Dusparom i predsjednikom Josipom Bročić nastupila je na 13. Doboj Openu u taekwondou ITF vrezija. Bilo je 250 natjecatelja iz 29 klubova Slovenije, Hrvatske, Srbije i BiH. Mlađi kadeti Zrinskog Ilija Jemrić i Dora Konstatinović nisu u formama prošli, ali je Dora u borbama plus 45 kg osvojila zlato. Kadetkinja Antonija Ivančičević u formama nije prošla, ali je u borbama minus 50 kg osvojila srebreno odličje. Iva Bročić juniorka u formama crni pojas 1 dan okitila se srebrom.

Bročić je nastupila i u juniorskoj konkurenciji minus 50 kg i oko vrata stavila zlatnu medalju. Na Europsko prvenstvo odlazi u Sarajevo 9. listopada i u dvorani Mirze Delibašić na Skendriji će se boriti do 13 o.m. za ostvarenje što boljih rezultata pod zastavom Reprezentacije Hrvatske.

                                       Stjepan Bogutovac

Hitovi: 667