USKLADIMO FREKVENCIJE

Prijateljska međunarodna košarkaška utakmica KK ŽUPANJA U BRČKOM

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Košarkaši KK Županja su u tijeku priprema za nastupajuću sezonu u 2. ligi-istok KSOBŽ pod vodstvom iskusnog trenera Sanjina Kalajice. Dogovoreno je do početka prvenstva nekoliko prijateljskih utakmica. U srijedu 9. lipnja je momčad Županje gostovala u Brčkom. Bio je ovo još jedan susret dva kluba prijatelja istaknuli su treneri Sanjin Vidović iz Brčkog i Anđelko Župarić koji je vodio i igrao za momčad iz Županje, jer zbog spriječenosti nije mogao doći trener Kalajica. Županja je dobrootvorila utakmicu, podsjećajući na ostvarenih rezultata u sezoni koja je iza nas. Prvi period su dobili 19 : 21, jednako tako je biloi u četvrtom periodu 13 : 22, no u drugom su domaći igrači pojačani sa tri nova igrača iz Tuzle dobili 22 : 12 i treći 31 : 6. Upravo ove četvrtine su donijele prevagu Brčacima za pobjedu od 85 : 61. Dogovorena je uzvratna utakmica za nedjelju 13. listopada u Županji. Za momčad KK Županje su igrali: JosipMitrović, Ivan Erslan, Ivan Stjepanović, Marin Tomić, Ivan Gvozdić, Luka Bušić, Alan Mesić, Luka Špehar, Kristian Kobaš, Davor Pavković, Nikša Đuraković i Anđelko Župarić. Najefikasniji su bili sa po 10 koševa Stjepanović i Špehar.


Tekst i slike Stjepan Bogutovac

Hitovi: 294