USKLADIMO FREKVENCIJE

Futsal akademija Sveti Patrik osvojila 2. mjesto na “Croatia Futsal Mastersu” u Vinkovcima SREBRO IZ VINKOVACA ZLATNOG SJAJA U ŽUPANJI

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Zavidan uspjeh postigli su kadeti najboljeg futsal kluba u županjskoj Posavini na turniru u Vinkovcima, osvojivši 2. mjesto
na jakom turniru koji okuplja ponajbolje ekipe iz cijele Hrvatske u organizaciji Croatia Futsal Masters U17! Futsal Sveti Patrik pojačan Bartulom Ora iz Futsal akademija Split TOMMY, te s četiri debitanta u futsalu (Matej Marković, Josip Vilić, Patrick Nikoljačić i Leo Dretvić) ostvario je sjajne pobjede protiv vrhunskih protivnika kao što su MNK Brod 035 (3:2), Futsal Dinamo (9:0), MNK Uspinjača - Gimka (2:0) i u polufinalu MNK Brod (3:1 nakon penala). U dvobojima grupne faze briljirali su Karlo Sirovica, Domagoj Džoić, Tomislav Stojanović i Bartul Ora, koji su osigurali plasman u polufinale, a kasnije i finale najvećeg futsal turnira u ovom dijelu Europe! 

Nažalost kako se bližilo veliko i iščekivano finale protiv uvijek jakih rivala iz Vinkovaca i domaćina turnira MNK Aurelia Futsal zbog ozljeda ključni igrači “patrikovaca“ nije se moglo parirati uigranom domaćinu!  Pohvale igračima i treneru Tinu Buljan na odličnom vođenju u debiju na Mastersima, istaknuo je predsjednik Futsal akademije Sveti Patrik, prof. Antun Oršolić. Individualnu nagradu je osvojio Karlo Sirovica, vrhunski dribler iz Soljana. Karlo je uvršten u najbolju petorku turnira. Također za pogodak turnira je u konkurenciji i Patricka Nikoljačića. Momčadi slijede pripreme za veliki turnir u Zagrebu.
Hitovi: 343