USKLADIMO FREKVENCIJE

Radnički završava pripreme u Medulinu

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Seniorska ekipa NK Radnički iz Županje poslije odrađenog prvog ciklusa priprema u svom okruženju i odigranih dogovorenih kontrolnih utakmica od kojih pred sam polazak za Medulin, gdje se nalaze do sutra  bila je  ohrabrujuća utakmica u kojoj su odnijeli  pobjedu u Otoku 3 : 0.
Hat trick postigao je Zvonimir Tulumović. Prve treninge su na obali mora imali na igralištu u Ližnjanu. U utorak su imali bliski susret sa NK Dajli čiji je trener naš Županjac Hrvoje-Cako Lončarević. Radnički je na ovoj utakmici bio uvjerljiv pobijedio je 8 : 2 ( 5 : 0). Zgoditke su postigli tri-hat trick Elvir Bukva, Tomislav Pavelić 2, po jedan Igor Čavlović, Marko Pejaković i Antonio Pavelić. U subotu igraju sa Medulinom. Poslije tjedan dana boravka 18 igrača i vodstvo puta se vraćaju u Županju. U razgovoru sa trenerom Andrijom Besek klub koji je jesen završio na sedmom mjestu tablice 4. HNL/ MŽNL Osijek-Vinkovci sa 22 boda je ispunio plan kluba stečenom pozicijom. Trener će imati raster od 23 igrača među kojima je šest do 18 godina. Ono što svi u klubu znaju je potreba da se dobije pomoćno igralište, jer pored seniora u klubu djeluju četiri mlađe selekcije sa više od sto igrača. Do 7./8. ožujka slijedi završna glazura ekipe NK Radnički i u 16. kolu odlaze na gostovanje u Višnjevac.
Hitovi: 386