USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjka Tea Josipović predstavlja Slavoniju i Baranju i bori se za ulazak u reprezentaciju

Kategorija: /

Mlada košarkašica Tea Josipović  (broj 12 na fotografiji) je na selekciji igračica 2003./2004. godište izabrana među deset igračica koje će predstavljati selekciju Slavonije i Baranje,  koje će od 8. do 12. prosinca boraviti u Vodicama na pripremnom turniru svih selekcija sa područja Republike Hrvatske te dvije ekipe iz inozemstva. Na tom turniru bit će izabrano 16 najboljih igračica u reprezentaciju Hrvatske do 14 godina i koje onda dalje nastavljaju s pripremama za nastup na turniru osam europskih reprezentacija u Sloveniji. 
                                                                 

                                                                                                                                                                     Marija Pastuović

Hitovi: 712