USKLADIMO FREKVENCIJE

HNK PRETKOLO

Kategorija: /
Autor: J.W.D.


I U KUPU GRANIČAR – SLAVONIJA

ŽUPANJA – NK Graničar iz Županje je u ždrijebu parova  Hrvatskog nogometnog kupa održanom u Sesvetama  dobio NK Slavoniju iz Požege. Ove dvije momčadi su se sastale 23. kolovoza u Županji u 1. kolu III. HNL – istok. Gosti iz Požege su bili uspješniji i pobijedili domaćine 3 : 2. Samo 18 dana poslije imati će, 9. rujna ( srijeda) u 16 sati. novi ogled ovaj u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa na Spomen stadionu prve nogometne lopte u Hrvatskoj u Županji. Prigoda je ovo da Graničar na popravnom pobjedi Slavoniju i plasira se u 1. kolo HNK i za protivnika dobiti neku od prvoligaških ekipa. Od klubova iz Županijskog nogometnog saveza  u pretkolu će u Vinkovcima igrati Dilj i Virovitica. Osim ove utakmice Graničara čega  i utakmica 2. kola KUP-a Nogometnog središta Županja sa Jadranom u Gunji za plasman u polufinale KUP-a NSŽ gdje su se plasirali Vrbanja i Šokadija Babina Greda. Kako smo saznali susret Jadran-Graničar je pomjeren za proljeće. 

Snimio: S. Bogutovac                            S. Bogutovac

Hitovi: 235