USKLADIMO FREKVENCIJE

ŠRD „ Sava“ Županja OSVOJILA TROFEJ ŠOKADIJE U VINKOVCIMA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
Po riječima gospodina Ante Klanac, predsjednika Športsko ribolovnog društva „ Sava“ Županja među 15 ekipa na „ Trofeju Šokadije“ nastupili su i Županjci.Ovu športsko ribolovnu manifestaciju je organiziralo ŠRD „ Priroda“ Vinkovci na Bosutu u nedjelju 13. rujna. Ekipu „ Save“ su sačinjavali: Ante Klanac, Mladen Dogan i Kristijan Dubravac. U natjecateljskom dijelu u sektoru A prvo mjesto je pripalo Kristijanu Dubravac, u sektoru B drugi je bio Ante Klanac, a u sektoru C drugi je bio Stjepan Batarilović iz ekipe ŠRD „ Virovi“ Bošnjaci. U generalnom plasmanu srebrena medalja je pripala Kristijanu Dubravac. Zlatnim medaljama za osvojeno prvo mjesto su se okitili Županjci sa pobjedničkim peharom u ruci: Ante Klanac, Mladen Dogan i Kristijan Dubravac.
Tekst i slike: Stjepan Bogutovac
Hitovi: 270